fbpx

Cena sprawdzenia samochodu przed zakupem

Sprawdzamy auta przed kupnem na całym Śląsku. Poniżej znajdziesz ceny 

SPRAWDZENIE AUTA PRZED KUPNEM – 350 ZŁ

Standardowe sprawdzenie obejmuje: podłączenie pojazdu pod komputer diagnostyczny, pomiary oraz ocenę powłoki lakierniczej, ocenę wnętrza, ocenę ogumienia, weryfikację stanu technicznego wraz z jazdą próbną. Cena nie obejmuje szczegółowego protokołu w formie pliku PDF. Dla klientów, którzy nie są obecni podczas oględzin, doliczana jest opłata za protokół w wysokości 50 zł.

Dojazd do 20 km od Katowic/ Rudy Śąskiej.

kontrola stacja diagnostyczna – 100 zł

Dokładnie sprawdzimy pojazd “od spodu”, weryfikując stan amortyzatorów oraz innych elementów zawieszenia. Sprawdzimy również, czy nie pojawiają się wycieki z silnika, skrzyni biegów czy innych elementów.

HISTORIA WYPADKOWOŚCI ONLINE – 50 ZŁ

 Sprawdzenie historii wypadkowości samochodu online obejmuje zapytanie o wypadkowość pojazdu w systemie Audatex History International. Płatność jest naliczana w momencie wykrycia historii. Nie znajdziemy historii – nie płacisz!

WYCENA POJAZDU PO OGLĘDZINACH – 60 ZŁ

Oferujemy szczegółową wycenę pojazdu w programie ekspertowym Euro-Tax. Wycena zawiera m.in korekty przebiegu, pierwszej rejestracji i wyposażenie pojazdu. Aby poprawnie ustalić wartość naprawy uszkodzeń na pojeździe konieczne jest wykonanie kosztorysu naprawy w cenie 100 zł. W przypadku braku zgody wykonania kosztorysu przyjmujemy wartości orientacyjne naprawy. 

Promocja! Przy zamówieniu powyżej 500 zł wycena auta GRATIS!*  

*Wycenę wartości pojazdu wykonujemy w systemie Eurotax Online. Darmowa wycena wartości pojazdu przed kupnem dotyczy zamówień powyżej 300 zł na sprawdzenie jednego pojazdu. W przypadku uszkodzeń, konieczne jest wyliczenie kosztów naprawy w systemie ekspertowym, które nie wchodzi w skład darmowej wyceny. Koszt wyliczenia wartości naprawy wynosi 100 zł. Jeżeli klient nie wyrazi zgody na wyliczenie kosztów naprawy w programie ekspertowym, przyjmuje się wartości orientacyjne wg uznania Rzeczoznawcy.

Cennik powyżej 20 km od Katowic

Sprawdzenie auta przed kupnem powyżej  20 km od Katowic.

20-40 km od katowic – 380 zł

Obejmuje sprawdzenie auta przed kupnem wraz z dojazdem od 20-40 km od Katowic/ Rudy Śląskiej.

60-80 km od katowic 450 zł

Obejmuje sprawdzenie auta przed kupnem wraz z dojazdem od 60-80 km od Katowic/ Rudy Śląskiej.

40-60 km od katowic – 400 zł

Obejmuje sprawdzenie auta przed kupnem wraz z dojazdem od 40-60 km od Katowic/ Rudy Śląskiej.

80- 100 km od katowic 500 zł

Obejmuje sprawdzenie auta przed kupnem wraz z dojazdem od 80-100 km od Katowic/ Rudy Śląskiej.

Zadzwoń teraz!